Polep aut

Dobře provedený polep auta je skvělá pohyblivá reklama,  díky které jste na očích spoustě lidem.

Možností je několik:

Řezaná grafika

Technologie, kdy se grafika vyřezává do fólií různých barev. Na polep aut používáme 3 – 10-ti leté fólie. Jedná se o jednodušší a cenově dostupnější variantu pro motivy, které nejsou příliš složité.

Digitálním tisk

Fotky a obrázky přitáhnou větší pozornost než samotný text. Tiskneme je digitálním velkoformátovým tiskem. Používáme speciální fólie, které mají životnost až 10 let a jsou opatřené odolnou UV laminací pro odolnost proti otěru a povětrnostním podmínkám.

Celopolep aut – wraping

Auto je možné celé polepit speciální fólií, ať už s reklamním potiskem nebo "jen" pro změnu barvy. Fólií je široký výběr od lesklých přes matné nebo "měňavé" Použít se dá také průhledná ochranná fólie, kterou zabráníte znehodnocení laku.  

Pizza Capone

Polep auta pro karlovarskou pizzerii 🍕🚗 Máte chuť na pizzu? Pizza Capone Karlovy Vary vznikla v roce 1999, její hlavní činností je výroba lahodných italských pokrmů, mezi které patří hlavně pizza. V její nabídce naleznete více než devadesát druhů různých pokrmů. Ať se již jedná o pizzu, špagety, noky, tortelliny, saláty, lasagne nebo italské...

Fiat 126

Retro v novém kabátu 

Renault Clio Sport RS 197

S novým závodním autem je třeba i nový design ⚡🏎 Přejeme našemu závodníkovi v další etapě závodění co nejvíce úspěchů! 🏆🏆🏆

BMW i3

Realizace reklamních polepů pro hotely Orea na elektromobily BMW.

Polep Sharks 

Polep pro dovozce elektrického nářadí Sharks 🦈🦈

Pizzeria Cappone

Polepy, které jezdí už od roku 2007 – a stále drží.

Autoškola GOLEM

Už dlouhodobě se staráme o tvář Autoškoly Golem.

In Travel

Reklamní polep auta

Závodní Fiesta

Pavel Paseka skvěle prezentuje i naší značku s Fordem Fiesta ST na MČR. Přejeme hodně úspěchů.

Změna barvy auta folií

Změnu barvy auta můžete v dnešní době realizovat i polepem folíí. V tomto případě se jedná o odstín gloss black. Vybírat lze ze široké škály folií včetně metalických barev. Fólie chrání lak a je možné ji po čase odstranit.

Celopolep auta barevnou folií

Změnu barvy auta můžete v dnešní době realizovat i polepem folíí. Vybírat lze ze široké škály folií včetně metalických barev. Fólie chrání lak a je možné ji po čase odstranit.