Výroba cedulí

Nabízíme reklamní a informační cedule v provedení

Dibondové 

Dibond neboli "hliníkový sendvič je
materiál který se skládá ze dvou
hliníkových desek s plastem uvnitř.
Jeho předností je větší tuhost a odolnost
i při nízkých teplotách. Dá se použít
v interiéru i exteriéru -  lze je také
oříznout do libovolného tvaru. Jedná se
o nejčastěji používaný materiál
při výrobě cedulí.

Plastové (PVC)

PVC patří k tradičním materiálům pro výrobu reklamy a velkoformátový tisk. Plastové desky jsou vhodné jak pro polep fóliovou grafikou, tak digitální potisk. Hodí se pro běžné interiérové i venkovní použiti. Výhodou je nízká hmotnost, snadné opracovaní a široký sortiment rozměrů/tlouštěk. K vysoké pružnosti a roztažnosti materiálu se doporučuje pro menší rozměry.

Kapa 

Lehčené desky, opět "sendvič" tentokrát se
skládá ze dvou kartonových desek
s pěnovým jádrem. Jedná se o základní
materiál pro tvorbu prezentací, aranžování,
výstavnictví, modelářství, ideální
pro kreativní aplikace...
Velmi snadné vyřezávání libovolných
tvarů. Používá se především do interiéru.

Plexisklo

Akrylátové desky se používají hlavně pro výrobu různých stojánků, krytů, dále pak světelných reklam. Desky se dají snadno formátovat (řezání na pile, laseru, gravírování). Nejčastěji se používá na informační cedulky, doplněný ozdobnými šrouby. Jde o levnější variantu než sklo. K dispozici je v různých provedeních: čiré, opálové, bílé a černé desky.

Výroba bannerů a vlajek

Bannery

Jsou nejběžněji používaným materiálem pro reklamní plachty jakýchkoliv rozměrů. Nejčastěji se umísťují na ploty, fasády, billboardové plochy nebo do interiéru. Reklamní bannery jsou rolovatelné, přenosné, omyvatelné a barevně stálé minimálně tři roky. Standardně je dodáváme se zdvojeným okrajem a kovovými očky.

 

Vlajky

Vlajky jsou z vodě-odolného materiálu a můžete vybírat z různých druhů - muší křídla, plážové vlajky, vlajky na teleskopickém stožáru nebo atypické vlajky na míru.

 

Mesh

Používá se především na velké plochy domů, prosklené fasády (umožňují průhled z budovy). Standardně je dodáváme se zdvojeným okrajem a kovovými očky.